Arvustused Gigant

 • Rasmus
  40 aasta pärast märkasin, et ma ei anna voodis enam head kätt. Ma arvan, et see on osaliselt tingitud asjaolust, et ma pole oma peenise suurusega rahul ja keeruline. Giganti geeli leidsin Internetist. Tellisin selle veebisaidilt. Tahtsin lihtsalt erektsiooni taastada, kuid mul õnnestus ka peenist suurendada. Erektsioon normaliseerus esimesel päeval ja nädal hiljem mõõtsin kasvu 2 cm.
  Gigant
 • Kerli
  Oleme abikaasaga abielus olnud 10 aastat. Ta on 50 aastat vana. Hiljuti hakkas ta seksis läbi saama ja tema väärikuse suurus ei rahuldanud mind tegelikult. Otsustasin tellida Giganti geeli tootja ametlikul veebisaidil Internetist. Ma maksin selle eest ise, kättetoimetamine tuli postkontorisse. Geel tõesti aitas. Mu mees kasutas seda nädal aega, peenis muutus suuremaks ja raskemaks.
  Gigant
 • Rasmus
  Mul ei olnud eriti suurt peenist - 16 sentimeetrit, ja märkasin, et sellest ei piisa mu sõbrannale. Selle tõttu tekkisid mul kompleksid ja lisaks tekkisid mul probleemid erektsiooniga. Arst soovitas Giganti geeli, tellisin selle internetist. 2-3 päeva pärast erektsioon taastus ja nädala pärast märkasin, et mu sõber oli lisanud vähemalt sentimeetri pikkuse pikkuse!
  Gigant
 • Laura
  Tutvun poisiga 5 aastat. Tema peenis pole eriti suur, seega algasid ka probleemid libiido tekkimisega. Selgus, et stressi tõttu tööl kaotas tüüp erektsiooni täielikult. Käisime arsti juures, ta soovitas Giganti geeli. Tellisime selle tootja veebisaidilt ja hakkasime seda kasutama. 4 päeva pärast muutus poisi peenis suuremaks ja tekkis erektsioon.
  Gigant
 • Tiina
  Olin seksi pärast väikese peenise pärast alati häbelik ja lõpuks tekkisid mul potentsi probleemid. Mu sõbrad soovitasid mul peenise kasvu ja tugevuse saavutamiseks Giganti geeli. Tellisin selle tootja ametlikul veebisaidil. Erektsioon paranes paari päeva pärast ja nädal hiljem oli kena boonus - peenis muutus paksemaks ja pikemaks.
  Gigant
Kasutaja hinnang Gigant
5
29