Kasutamise kogemus Gigant

Henry, Budapest, Gigant Gel Experience

toote foto, rakenduskogemus

Gigant köitis mu tähelepanu oma loodusliku koostisega: arginiin, tiguõli, guaraana, tsink. Kõik need komponendid annavad ohutu ja tõhusa tulemuse.

Mehed, kes kannatavad sageli seksiprobleemide käes, tahavad enne geeli ostmist leida üksikasjalikku teavet geeli tõhususe ja kõrvaltoimete kohta. Nad juhivad tähelepanu sellele, et peenise suurendamise geelil Gigant on mitmeid positiivseid omadusi:

Kasutajad täiesti talutavad, kuna sellel on täiesti loomulik koostis. See sobib hästi alkohoolsete jookidega. Esimesed tulemused on nähtavad juba 3. kasutamise päeval. Tööriist on tegelikkuses aktiivne.

Lapsepõlvest alates on mul peenise keskmine suurus. Mu naine teeb minu üle tihti nalja, et mul on pisike, ma olin tihti vihane ja solvunud, kuid ei näidanud seda välja. Ühel päeval tulin koju ja läksin internetti. Kohapeal nägin imekreemi Gigant. Tootja tagas peenise tõhusa suurendamise ilma operatsioonita. Ma ei uskunud, et see olemas on, sest arvasin, et peenise suurendamine ilma operatsioonita on ebareaalne. Kuid ikkagi otsustasin selle osta, äkki saab kõik korda ja mu naine lõpetab minu üle nalja tegemise.

Giganti omandamine

Käisin tootja ametlikul veebisaidil, lugesin palju positiivseid ülevaateid. Täitsin küsimustiku ja tellisin geeli. Pärast kõnet helistas juhataja mulle, kinnitas tellimuse, ütles, et kohaletoimetamine on paari päeva pärast minu osakonna postkontorisse. Geel tuli õigel ajal.

Toote ülevaade ja geeli tulemused

Kogemus Budapestist pärit Henry geeliga

Lisatud märkuses on üksikasjalikult kirjeldatud tööriista kasutamist. Hakkasin geeli kasutama vastavalt juhistele. Pärast nädala pikkust kandideerimist jäin rahule. Juba teisel nädalal suurenes peenis 4 cm võrra, kolmandal nädalal aga 1 cm võrra. Pärast seda otsustasin selle kasutamise lõpetada ja nautida seksi oma armastatud naisega. Tulemus on positiivne: läheduse kvaliteet on kõige kõrgemal tasemel ning mu naine lõpetas minu üle nalja tegemise ja hakkas rohkem küsima.

Pealekandmisel geel veidi jahtub, mis tekitab täiendavat ärritust ja suurendab erektsiooni. Sama külmus vähendab veidi tundlikkust, aidates kaasa seksi kestuse pikenemisele. Olen tulemusega rahul ja mu naine on topelt õnnelik.