Kasutusjuhend Gigant

Juhised toote Gigant kasutamiseks

kuidas kasutada peenise suurendamiseks Giganti geeli

Kuidas geeli õigesti kasutada, on juhendis kirjas. Tehke kõik kindlasti vastavalt juhistele, nii et saate peenise tõhusa laienemise. Eesti arstid määravad peenise suurendamise geeli. Salv parandab vereringet ja hoiab ära ebameeldivad impotentsuse tunnused.

Kuidas tööriista kasutada?

Geeli kantakse õrnade liigutustega püstisele peenisele. Pärast geeliga massaaži saate pidevalt peenise pikkuseni +1 cm. Parima tulemuse saavutamiseks kandke geeli 30 minutit enne seksi alustamist. Regulaarse kasutamise esimesel kuul lisab teie peenis alates 2 cm pikkusest ja 1 cm läbimõõdust.

vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Kuna Giganti geel sisaldab ainult looduslikke aineid, on vastunäidustatud seda kasutada ainult isikliku sallimatuse korral. Noored poisid, kes pole veel 18-aastased, ei tohiks ka geeli kasutada. Juhistes märgitud annuste järgimisel ei ilmne kõrvalmärke. Päevase kontsentratsiooni suurenemine võib põhjustada üleannustamist, millega kaasneb:

  • migreen,
  • iiveldus,
  • düspepsia,
  • üldise seisundi halvenemine,
  • allergiline reaktsioon.

Üle 65-aastased mehed, kes on otsustanud peenise suurendamiseks kasutada Giganti geeli, peaksid pöörduma arsti poole.

Oluline teave! Peenise suurendamise geeli kombineerimine väikeste alkoholiannustega on lubatud ja see ei põhjusta kõrvaltoimete riski.