Kuidas kasutada peenise suurendamise pumpa

Esiteks, vaatame tõde ja müüte peenise suurendamise kohta pompusega.

peenise pump

Müüt nr 1. Mida suurem riistapuu, seda rohkem naudingut.

Naiste vagiina on paigutatud nii, et närvilõpmed on koondunud peamiselt sissepääsu esimesse kolmandikku, kuna loodus valmistas naised siiski sünnituseks ette ja kui tupp oleks kogu ulatuses tundlik, muutuks sünnitus väljakannatamatuks agooniaks. Ja see tähendab, et selleks, et oma daamile meeldida, peab teil olema üsna tagasihoidlik väärikus. Üle 20 cm pikkune peenis pakub rohkem probleeme kui naudingut, siin on teil emaka pidev traumeeriv mõju ja loomulikult peate loobuma anaalseksi rõõmudest. Mis puutub vastupidisesse olukorda, siis ainult erektsiooniseisundis alla 8 cm peenis loetakse normist kõrvalekaldeks.

Müüt number 2. Peenist saab "venitada"

Kui primitiivsed hõimud ikka tõmbavad kõrvad ja huuled tagasi, siis meie peenisele ei viitsi loomulikult keegi midagi sarnast ette võtta.

Füsioloogilisest aspektist on see täielik jama, nii et te ei tohiks muutuda harimatute metslaste sarnaseks ja muuta töötav organ mitteaktiivseteks spagettideks. Ainus viis "tõmbamiseks" võib aidata, kui seda tehakse erektsioonis 20 minutit iga päev mitme kuu jooksul, mille tõttu peenise koobaskehad täituvad intensiivsemalt verega ja pikkus võib suureneda 1 võrra. -1, 5 cm. Kuid sama efekti saab saavutada normaalse ja sagedase seksuaalelu korral - ja see meetod on parem kui millegi edasilükkamine. Te ei tohiks kuulata taoistlikke võtteid, mis ütlevad, et erektsiooni on vaja hoida puksiiri ja muude improviseeritud meetodite abil mitu tundi - see mõjutab negatiivselt verevoolu ja võib olla ummikute allikas, mis lõpuks muutub reisiks. arsti juurde. Ka kõikvõimalike meditatiivsete meetodite tõhusus jätab soovida ja kui pikkus suureneb, siis ainult oma fantaasiates.

Praegu on peenise pikendamiseks ainus tõeliselt tõhus viis, kuid see hõlmab kirurgilist sekkumist ja on üsna pikk - "mobiliseerimine".

Müüt nr 3. Spetsiaalsete harjutustega saate oma peenise paksemaks muuta.

Diameetri suurendamise meetodite osas on siin leiutatud mitmeid meetodeid, kuid nende efektiivsus on erinev. Esimene meetod on rasvkoe siirdamine kohtadest, kus seda on üleliigselt, kohta, kus seda napib ehk peenisele. Efektiivsus on äärmiselt madal, sest kui rasvarakud lõpetavad lisatoitumise, lahustuvad need väga kiiresti ja kauaoodatud volüümi saad nautida mitte rohkem kui nädala. Teine võimalus on rasva asemel silikoon üles laadida. Alguses meeldivad muudatused õnnelikule omanikule, kuid aja jooksul voolab geel gravitatsiooni mõjul alusele ja muutub probleemide allikaks.

Ja mis tegelikult on

Ainus võimalus peale operatsiooni on pikendaja. Selle toime põhineb venitamise põhimõttel, mida kasutatakse aktiivselt kudede laiendamiseks plastilises kirurgias. Mõju on püsiv. Laiendaja kasutamine on eraldi artikli teema. Teeme ainult broneeringu, et tulemusi on võimalik saavutada 3-6 kuu pärast, mitte varem.

Rakendusviis

Enne protseduuri alustamist tuleb peenise suurendamise pumpa põhjalikult pesta vee ja seebiga või töödelda antiseptiliste preparaatidega. Rangelt keelatud on seda keeva veega loputada, alkoholi ja vesinikperoksiidiga töödelda. Efekti suurendamiseks on soovitatav peenist eelnevalt määrida spetsiaalsete kreemidega. See suurendab kohalikku verevoolu. Määrdeaineid saab kanda ka seadme alusele. Kuid samas tasub arvestada, et määrdepõhised või vaseliini sisaldavad määrdeained võivad seadme materjali rikkuda.

Järgida tuleks teatud toimingute jada:

 • Peenis asetatakse kolvi õõnsusse ja seejärel surutakse see tihedalt vastu keha.
 • Kontrollitakse kolvil oleva ava kokkusurumise tihedust, spetsiaalse õhuklapi puhul aga selle sulgemise tihedust.
 • Pärast seda, kui hoiate seadet ühe käega, vajutab teine pirni või kolvi. Selle tulemusena pumbatakse välja õhku, mis võimaldab haruldase atmosfääri tõttu peenist pigistada. Kõik see viib verevoolu peenisesse.
 • Umbes 30 sekundi pärast (peenise kerge punetus ja erektsioon on märgatav) vabastatakse alarõhust, lastes seadmesse õhku. Selleks vajutage pirni lähedal asuvat ventiili (mõnedel mudelitel piisab pumbas oleva augu avamisest, mis protseduuri ajal sõrmega suletakse).
 • Väli, kuidas erektsioon on nõrgenenud, on vaja ülaltoodud samme uuesti korrata.
 • Suurima erektsiooni saavutamise hetkel pannakse peenise põhjale erektsioonirõngas. Seda tehakse selleks, et vältida vere kiiret väljavoolu peenisest ja seega hoida seda püsti.
 • Peale harjutuste lõppu tuleb seadet pesta ka sooja vee ja seebi või muude intiimhügieeni desinfitseerimisvahenditega. Järgmisena tuleb see pühkida ja kuivatada toatemperatuuril.

Kui järgite kõiki ülaltoodud juhiseid ja soovitusi, on vaakumpumba abil võimalik mõne kuu pärast saavutada peenise suurenemine 2-3 cm võrra.

Mis on vaakumpump?

Vaakumpump loodi algselt erektsioonihäirete vastu võitlemiseks. Peenise laienemine oli kõrvalmõju. Mis põhimõttel see seade töötab?

Vaakumpump on läbipaistev silinder, kolb, millel on sisselaskeava, kuid ilma väljalaskeava. Täpsemalt on väljapääs olemas, aga see on väike auk, mille küljes on voolik. Õhu kolvist väljapumpamiseks on omakorda pumba külge kinnitatud õhuke voolik. Pumpa esindab sageli odav käsipirn, nagu see näiteks sekspoodide odavates pumpades juhtub. Kallitele pumpadele paigaldatakse kolvis oleva rõhu jälgimiseks spetsiaalne manomeetriga püstolpump.

Toimimispõhimõte on lihtne:

 1. Peenis sisestatakse kolbi.
 2. Kolb surutakse tihedalt vastu pubi.
 3. Õhk eemaldatakse kolvist käsipumba abil. Kolvis luuakse negatiivne rõhk või, nagu öeldakse, vaakum. Selle tulemusena täituvad koobaskehad verega, mis põhjustab kunstliku erektsiooni.

Pärast pumpamisseanssi säilitab liige mõnda aega erektsiooni, mis võimaldab koos Viagra või erektsioonirõnga kategooria raha kasutamisega seksuaalvahekorda astuda.

Vaakumpumpade kasutajad on aga märkinud, et pärast pumpamisseanssi näeb liigend tavalisest massiivsem välja. Nagu hiljem selgus, suurendas vaakumpumba kasutamine peenist küll, kuid mitte kauaks: päeva lõpuks võttis peenis alati oma endise suuruse. Pärast seda teadasaamist hakkasid seksiseadmete müüjad müüma vaakumpumpa kui peenise suurendamise seadet. Nii saavutas vaakumpump oma populaarsuse.

Peenise laienemise mehhanismid pumpamise ajal

Ajutine tõus

Mis põhjustab pumpamise ajutist tõusu?

 • Mehhanism 1. Pikaajalise (komplektide aja kohta saate teada artiklist hiljem) pumpamisel venitatakse peenise tuunikas elastiinikiud. See võimaldab koopakehadel hoida rohkem verd, suurendades seeläbi peenise ümbermõõtu. Paari tunni pärast, kui elastiinikiud võtavad taas oma endise pikkuse, taastub peenise ümbermõõt oma tavapärasele normile.
 • Mehhanism 2. Teine peenise laienemise mehhanism on lümfivool. Pumpamise ajal ei voola peenisesse mitte ainult palju verd, vaid ka lümfi. See on kontsentreeritud naha alla (eesnahasse), mis põhjustab nn "sõõriku" efekti pärast pumpamise seansi lõppu. Esimestel pumbaga tundidel ujub lümf tugevamini üle. Hiljem väheneb lümfi kogus pumpamise ajal oluliselt. Üldiselt ei ole lümf ohtlik ega ole negatiivne märk. Lisaks lahkub lümf mõni tund pärast tundi lümfikanalite kaudu teie peenisest ja kõik normaliseerub. Võimalusel peaksite jälgima, et lümfi kogus ei oleks liiga suur.

Kasvab pidevalt

Püsivaks suurendamiseks peate kombineerima pumba kasutamise käsitsi harjutustega. Seejärel on spetsiaalsete pumpamisrežiimide abil võimalik tuunikat venitada ja järgmises tsüklis koopaid "pumbata". Kõigi nende ülesannetega ja pädeva lähenemisega saab vaakumpump edukalt hakkama.

Vaakumpumpa saab kasutada eraldiseisva seadmena või kombineerida peamise manuaalprogrammiga. Teine võimalus on eelistatavam.

Kasutades pumpa koos manuaalsete harjutustega, saate sagedusmuunduri suurendamiseks saavutada palju suurema tulemuse. Seega on vaakumpumba abil võimalik suurendada nii peenise pikkust kui ka ümbermõõtu.

Pumpamise tüübid

Pakkimine

Pakkimine on pomp režiim tuunika venitamiseks. Pakkimiseks on vaja kitsast kolbi, milles püstine osa ei saa laiuselt paisuda, nii et vaakumi jõud tõmbab selle pikuti. See meetod võimaldab teil suurendada peenise pikkust, samuti venitada tuunikat.

Klassikaline pumpamine

Klassikaline pumpamine on pumpamine laias kolvis. Sellises kolvis olev vaakumi jõud paneb elemendi laiuselt paisuma, täites õõnsused verega piirini. Venitatud tuunika puhul aitab see pumpamismeetod tõhusalt suurendada peenise ümbermõõtu.

Vaakumpumbaga töötamise ohutuseeskirjad

Vaakumpump on üsna tõhus vahend peenise suurendamiseks. Mõtmatul kasutamisel saate aga ainult vigastusi ja peenise tumenemist. Enne seadme kasutamist lugege see artikkel hoolikalt läbi.

Ärge mingil juhul rikkuge järgmisi reegleid:

 1. Kui tunnete valu, katkestage kohe pumpamine. Uurige välja, mis valu põhjustab. Kui põhjus oli vigastus, oodake enne järgmist seanssi täielikku paranemist. Kui valu põhjuseks oli näiteks naha muljumine, tuleks probleem lahendada ja pumpamisseansi jätkata.
 2. Ärge kunagi kiirustage. Ärge viige pumpamisseanssi valu! Suurendage rõhku (täpsemalt langetage seda, kuna kolvis tekib vaakum) sujuvalt, nädalast nädalasse. Kasvu saladus pole mitte hulludes koormustes, vaid pidevas kompetentses treeningus.
 3. Ärge mingil juhul ületage 40 minutit pumpamise seanssi komplekti kohta! Kerge koormuse ajalimiidiks on üks tund. Selleks ajaks peate lähenema aeglaselt. Pikaajalise vaakumi korral lakkab veri peenises vabalt ringlemast, mille tagajärjel hakkavad peenises olevad rakud surema. Allpool räägin pumpamise edenemisest.
 4. Ärge pumbake liiga sageli. Pumpamisseanss on väga meeldiv asi: pumba liigend paisub muljetavaldava suuruseni, mida on tore vaadata. Siiski ei pea te pumpama 3 korda päevas. Teie eesmärk on peenise suurendamine, mitte ajutise efekti imetlemine. Liiga sage treenimine segab kasvu. Seetõttu järgige koolituse ajakava, millest saate artiklist hiljem teada.

Vaakumpumba koolitusprogramm

Mõelge kahele koolitusprogrammile:

 1. Esimene programm on suunatud peenise albugiine venitamisele.
 2. Teine programm on suunatud koobaste "pumpamisele".

Mõlema programmi jaoks on vaja kahte erinevat kolbi. Õhu väljapumpamiseks mõeldud voolik ja pump on universaalsed kõikidele kolbidele. Esimest tüüpi koolitus nõuab kitsast pakkijat. Kuidas valida kolvi suurust peenise suuruse järgi, kirjeldasin artiklis "Kuidas valida vaakumpumpa. "

Valgumembraani venitusprogramm (pikkus)

Pakkimiseks mõeldud kolb peaks olema piisavalt kitsas: püstine peenis ei paisu pakkimisel laiusesse, kolvi seinad piiravad laienemist, selle asemel on peenis pikenenud.

Olen juba kirjeldanud paljusid punkte varasemates artiklites, mida saate alati lugeda veebisaidi menquestions. ru jaotises "IF-i suurendamine".

Treeningprogramm:

 1. Munandite massaaž - 5 min.
 2. Auruküte - 10-15 minutit.
 3. Kerged sirged venitused igas suunas - 10-15 minutit.
 4. Kõrge pingega köis - 10 min.
 5. Köis või A-venitus (nagu eelistate). Siia saate lisada nii vastupidise tõukejõu kui ka liikmel istumise.
 6. Kerge jelq - 50 kordust. Enne pumpamise alustamist peaksite peenise pumpamiseks ette valmistama. Jelq sobib selleks otstarbeks suurepäraselt. Kuiv või märg jelq, kumb sulle kõige paremini sobib.
 7. Pakkimine. Nüüd kirjeldame üksikasjalikult, kuidas pumpamisseanss toimub.

Pakkimisprotseduur

Viige peenis 80–90% erektsioonini, määrige koore või vedela vaseliiniga, sisestage seejärel kolbi ja suruge see tugevalt vastu pubi. Püüdke mitte sattuda vaseliini munandikotti, muidu imetakse see ka kolbi. Kui see juhtub, ärge taluge seda: eemaldage kolb, pühkige munandikott salvrätikuga kuivaks ja sisestage peenis uuesti kolbi. Kui hõõrdumine takistab venitamist, siis määrige kolbi sisemus libiseva kooreõliga. Libisemine peaks olema 100%.

Kvaliteetsetel pumpadel on manomeeter, see näitab rõhku pumbas. Ma ei saa teile anda optimaalseid rõhunäitajaid, sest kellegi jaoks tundub 4 ühikut käegakatsutav koormus, samas kui teine ei tunne midagi. Survet on vaja jälgida ka teisel põhjusel: pead teadma, millisest märgist alustasid, et saaksid seejärel sujuvalt koormust tõsta ja mitte liiale minna.

Kolvis olev liigend venib täies pikkuses. Järgige oma tundeid. Valu ilmnemisel lõpetage komplekt.

Treeningkomplektid

Puhka seeriate vahel 3-5 minutit. Sel ajal saab teha kergeid venitusi. Enne järgmist komplekti viige peenis uuesti 80-90% erektsioonini.

 • Esimene komplekt. Kuluta esimene komplekt kergel koormusel: ära proovi esimesel lähenemisel kogu õhku välja pumbata, et peenist maksimaalselt venitada. Kui hakkate alguses žestikuleerima, peatab see kasvu. Igal asjal on oma aeg. Tehke 10 minutit kerget harjutust.
 • Teine komplekt. Järgmises komplektis saate rõhku veidi suurendada. Siin tuleb kasuks manomeeter: vaadake näidist ja tõstke rõhku veidi. Varuge ka teise komplekti jaoks 10-15 minutit.
 • Kolmas komplekt. Kolmandaks seeriaks ärge suurendage survet, vaid suurendage aega 20 minutini. Peaksite end kogu komplekti vältel hästi tundma. Valuta!

Pärast komplekte

Peale pakkimist uuesti kerge jelq, sõna otseses mõttes 30-50 kerget kordust. Ärge proovige teha täiskõva jelq nagu veresoonte programmis. Sel juhul vajate vereringe suurendamiseks jelq, kuna pumpamise ajal jääb veri peenisesse seisma.

Seejärel tehke keskmise tugevusega sirgeid tõmbeid 5-10 minutit.

Mõõtke BPFSL-i parameetrit enne ja pärast treeningut. Kui pärast treeningut on WUP, teete kõik õigesti. Kui ei, siis lugege artiklid uuesti hoolikalt läbi ja analüüsige oma treeninguid.

Koormuse suurendamine

Ja nüüd natuke veel koormuse suurendamisest. Kogu nädal ei ületa määratud koormust. Esimene seeria on lihtne, 10 minutit, teine seeria on veidi suurendatud koormusega ja ka 10-15 minutit, kolmas seeria samal rõhul on 20 minutit. Nädala pärast suurendage veidi, ainult natukene esimese seeria koormust, seetõttu tuleb teine seeria veelgi suurema koormusega, kolmas seeria sama rõhuga, kuid juba 20 minutit. Skeem on lihtne.

Seega suurendage koormust järk-järgult nädalast nädalasse. See aitab teil saavutada parimaid tulemusi. Mõne nädala pärast, kui omandate kogemusi, suurendage seeriate kestust esimese komplekti puhul 15 minutini, teise 20 minutini ja kolmanda puhul 25 minutini.

Piisava kogemuse olemasolul saate minu toodud näidete põhjal oma treeningprogrammi täiendada ja muuta.

Jätkake tuunika venitamist, kuni olete suurendanud BPFSL-i ja BPEL-i erinevust 2 cm-ni või rohkem, seejärel jätkake veresoonte tsükliga. Kui aga lugesite kõiki eelnevaid artikleid ja tegite seda õigesti, siis teate seda juba.

Veresoonte programm pumba abil

Harjutuste loend:

 1. Munandite massaaž - 5 min.
 2. Auruküte - 10-15 minutit.
 3. Keskmise tugevusega otseveojõud - 5 min.
 4. Jelq - 100 kordust.
 5. Püstised lokid - 10 min.
 6. Poolpüstisel liigendil istumine - 10 min.
 7. Pumpamise seanss.

Käitumise järjekord

Veresoonte tsükli pumpamise seanss on täpselt sama, mis tuunika venitustsüklil, ainsa erandiga, et kolb on sel juhul lai, mitte kitsas ja peenis pumbatakse laiuselt. Seansi aeg ja koormuse suurendamise põhimõte on täpselt samad. Saate alati kõik meie veebisaidi artiklid uuesti läbi lugeda.

Tee seeriate vahel kätekõverdusi. 10-15 tõuget seeriate vahel piisab. Vaakumpumba ja stantside kombinatsioon loob fantastilised VUP-id. Tehke augustamine hoolikalt. Kui tunned, et koormus on liiga suur, siis võta hoogu maha ja lühenda treeningut.

Lõpuks tehke kerge jelq, et teie vereringe käima läheks.

Trenn on läbi. Treeningu lõpus määri peenist sinikate ja verevalumite või samaväärsete kiirabisalviga. Ajakava 2/1 või 3/1.

Selle programmi abil sain pärast tuunika venitustsüklit suurendada peenise ümbermõõtu 0, 5 cm võrra kuus. See oli hea tulemus! Seejärel kasv pidurdus, misjärel lülitusin tagasi tuunika venitustsüklile.

Olge oma seksuaalorganite suhtes tähelepanelik. Kui tunned, et liige pole selliseks koormuseks valmis või pole taastunud, puhka.

Treeningu efektiivsuse jälgimiseks saate mõõta peenise ümbermõõtu enne treeningut ja treeningu ajal. Siiski peaksite proovima seda mõõta enne, kui liige lümfiga täitub. Lümfi poolt suurendatud ümbermõõt meid ei puuduta. Vajame puhast WUP-i. Ja mida suurem vahe on alguses ja treeningu ajal mõõtmiste vahel, seda parem. Kui vahe suureneb nädala kaupa, olete õigel teel.

Paar olulist punkti

Vaatame nüüd paari olulist punkti klassikalises pumpamises.

Moment 1 - manuaalsed harjutused + pump

Vaakumpump on suurepärane täiendus põhilisele treeningprogrammile ja suurendab treeningu mõju. Te ei tohiks üle minna pumba ühekordsele kasutamisele - see on vale otsus.

2. hetk - lümf

Pumbaga treenides on peenis tugevalt lümfiga "üle ujutatud". Lümfi esimesi treeninguid võib olla rohkem, pärast mitut seanssi "ujutab" mitte nii palju.

Kui lümfi on palju, saate komplekti jagada kaheks etapiks, paus etappide vahel 30 sekundit.

Suure hulga lümfikoguste vältimiseks võimaldab kondoomi pumpamine. Jah, ära imesta. Kondoomis on nahk tugevalt pigistatud, mis ei lase lümfil selle alla koguneda. See ei mõjuta treeningu üldist efektiivsust.

Moment 3 - ravivad kreemid

Treeningu lõpus peate kasutama tervendavat kreemi. See aitab kiiresti paraneda punased täpid ja vältida peenise tumenemist.

Moment 4 - veri pumpamise ajal

Suurenenud koormusega treeningu ajal võib kusitist väljuda paar väikest tilka verd. See on tingitud ureetra veresoonte kahjustusest. Sel juhul lõpetage kohe seanss ja andke endale kaks nädalat puhkust. Ülejäänud ajal jooge ravimit "Ascorutin", et tugevdada veresooni või tõestatud analoogi. Samuti peaksite võtma E-vitamiini.

Pärast kahenädalast puhkust jätkake treeningutega, kuid alustage järk-järgult: pärast kahenädalast kerget treeningut naaske täieliku treeningu juurde.

5. hetk – seks pärast treeningut

Pärast treeningut ei tohiks te seksida ega onaneerida. Andke endale ja oma liikmele puhkust. Seksige järgmine kord.

6. hetk - naha tumenemine

Aktiivse klassikalise pumpamise korral võib peenise nahk veidi tumeneda. See juhtub siis, kui ei järgita minu poolt programmis kirjeldatud tingimusi: soojendus, koormuse piisavus, kreemide kasutamine pärast treeningut. Igal juhul ei ole tumenemine valus märk. Tumendamise mehhanismi kirjeldasin eelmistes artiklites.

Lahkumissõnad ja soovid

Ei saanud märkamata jätta, et kirjeldatud treeningute kestus ületab tunni. Jah, see on piisavalt pikk, kuid praeguses etapis on see vajalik. Peale algaja kasvu, esimeste sentimeetrite järel on suuremat juurdekasvu järjest keerulisem saavutada. Peenis kohandub koormustega, mistõttu muutub ka treenimine raskemaks. Kuid ärge heitke meelt, kõik on teie kätes! Kes tahab, see saavutab. Keegi ei lubanud, et see lihtne saab olema. Kannatlikkust teile sõbrad ja kasvamist!