Kuidas teismelise peenist suurendada – ohutud ja tõhusad meetodid

Teismeiga on periood, mil inimene hakkab oma kehale ja selle puudustele tähelepanu pöörama.

Poiste puberteet algab 12-13-aastaselt, kuni 20-aastase intervalliga saab mees jälgida, kuidas tema peenis kasvab.

Oluline etapp iga mehe elus

probleeme peenise suurusega noorukieas

Lisaks suguelundite suuruse suurenemisele ilmnevad ka muud olulised hormonaalsed muutused:

 • suurenenud karvakasv kubeme piirkonnas ja näol;
 • munandikotti ümardamine;
 • peenise pikkuse ja paksuse muutus;
 • eesnaha moodustumine.

Areng sellisel kujul on oluline protsess. Vanemad peaksid selliseid muudatusi jälgima.

Kui teismelisel pole juukseid või tema hääl ei "murdu", siis räägime hormonaalsest rikkest, testosterooni toodetakse ebapiisavas koguses. Probleemi ignoreerimine on tulevikus täis patoloogilisi probleeme.

Peenise paksuse ja pikkuse normid teismelisel

Peenise suurus tugevama soo esindajatel täiskasvanueas võib olla erinev. Noores eas on peenise pikkus ja laius kõigil lastel ligikaudu sama. Peenise keskmised andmed erektsiooni ajal on võrdsed järgmiste näitajatega (pikkus, läbimõõt, andmed on näidatud sentimeetrites):

peenise paksuse ja pikkuse normid teismelisel
 • 12-aastased - 10-11 ja 7, 5;
 • 13-14-aastased - 12-14, 8, 5-10, 5;
 • 15-16-aastased - 15-17, 11-12.

Seitsmeteistkümneaastaselt võivad noorukid märgata, et elund lüheneb 0, 5–1, 2 cm võrra.See on tingitud läbimõõdu suurenemisest. Paljud eksperdid usuvad, et 17-19-aastaselt saate ikkagi peenise suurust mõjutada.

Mis mõjutab peenise suurust noorukitel

Suurusi mõjutavad mitmed tegurid:

 1. Geneetika- see pannakse emakasse. Kui lapse isa ei ole seksuaalhiiglane, siis ei tasu ka poisilt lühikestes pükstes märkimisväärset aparaati oodata.
 2. ökoloogia mõjutab negatiivselt peenise kasvuÖkoloogia- statistika järgi on poistel, kes elavad tehaste ja kahjulikke keemilisi komponente atmosfääri paiskavate tehaste läheduses, peenise suurus 0, 5–3 cm väiksem kui lõunas ja muudes keskkonnasõbralikes piirkondades elavatel poistel.
 3. Vigastus kubeme piirkonnas- see ei pruugi lapse aias käimise ajal kuidagi avalduda, puberteedieas hakkab kõik silma.
 4. Endokriinsüsteemi haigused- sel juhul tuleb teismelisel valida õige ravi, et vältida edaspidi probleeme meeste tervise vallas.
 5. Kasv– Pikkadel poistel võib olla pikem peenis, kuid väiksem läbimõõt. Kuni 163-aastastel noorukitel on peenis paks ja lühike.
 6. tervislik toit peenise kasvu jaoksTervislik toitumine - tugevama soo noore esindaja toitumine peaks olema täielik. Toote puudumine mõjutab lapse üldist füüsilist arengut ja tema suguelundeid.
 7. Halvad harjumused- kahjuks mõjutab suitsetamise ja alkoholi kuritarvitamine tingimata peenise kasvu. Kui poiss hakkab suitsetama 14-aastaselt, siis 17-aastaselt näeb ta, et peenis on keskmisest suurusest 0, 7-2, 5 cm väiksem.
peenise laienemise teemal konsulteerimine arstiga

Eksperdid usuvad, et vanemad on kohustatud jälgima, kuidas teismelise keha areneb.Väikesed poisid tuleks regulaarselt viia kirurgi juurde, kes tuvastab patoloogia õigeaegselt.

Mida varem probleem avastatakse, seda suurem on tõenäosus, et tulevikus ei teki mehel selliseid probleeme nagu peenise talitlushäired või seksuaalsed kompleksid.

Kuidas teismelise peenist suurendada: populaarsed viisid

Farmaatsiaettevõtted propageerivad aktiivselt fonde, mis võimaldavad teil peenist 2-4 cm võrra suurendada. Samuti saab reguleerida läbimõõtu. Loomulikult on need ravimid ajutised.

Looduslikes tingimustes kasvab peenis ainult kuni 21. eluaastani. See tõsiasi on kindlaks tehtud, kui te ei mõjuta organit täiendavalt ravimitega ega tee harjutusi, siis ei saa loota, et lühikestes pükstes ilmub aparaat nagu täiskasvanute filmi staar. Selle elukutse esindajatele meeldib kasutada geele ja erinevaid spreisid, mis suurendavad verevoolu kubeme piirkonnas ja tänu sellele toimub peenise suurenemine. Noores eas on sellised katsed keelatud.

Teismelised saavad peenist pikendada järgmiste protseduuridega:

 • pumbad, mis töötavad rõhu erinevuse tõttu;
 • peenise pumppikendajad on populaarsed seadmed, mis ilmusid iidsetel aegadel. Muidugi nägid need sel ajal lihtsad välja, kuid olemus jäi alles - sunnitud venitamise tõttu tekib venivus;
 • füüsilised harjutused - on koolitusi, mis võimaldavad reguleerida suguelundite mõõtmeid;
 • onaneerimine on vastuoluline meetod, sest seksuoloogid usuvad, et noorukieas võib enesega rahulolu tekitada probleeme tulevikus. See meetod sobib meestele, kes on regulaarselt seksuaalvahekorras naistega.

Noorukieas saate neid võtteid kasutades suurendada peenist 0, 5-3 cm. Mõnikord ei piisa sellest vahemaast, et mehed tunneksid end magamistoas tõeliste supermeestena.

Ekstender ja pumbad

arsti retsept peenise suurendamiseks

Teismeline ei pea palju mõtlema peenise väiksusele. Muidugi, kui peenis on keskmisest väiksem, siis tuleb pöörduda spetsialisti poole. Alates seitsmeteistkümnendast eluaastast võite võtta kasutusele mõned meetodid, mis võimaldavad teil end edaspidi daamiga paastudes kindlalt tunda.

Extender on seade, mis suurendab elundit selle kudesid venitades.Kui kannate seda regulaarselt, võite provotseerida naharakkude paljunemist, mis aitab venitada pikkuses ja laiuses.

Seade kinnitatakse iga päev 6-8 tundi, peate sellega isegi avalikes kohtades kõndima. Süsteemi peitmiseks peate kandma laiu pükse ja aluspesu. Tulemus on märgatav pärast kuu aega kasutamist. Noorte nahk on venitamiseks rohkem kohanenud.

ülevaade peenise suurendamiseks mõeldud vaakumpumpadest

Pumbad annavad ajutisi tulemusi. Kuid eksperdid ütlevad, et pikaajaline kasutamine põhjustab kindlasti pikkuse ja laiuse suurenemist.

 • Noorukieas on nahk altid kiirele taastumisele, tänu sellele venib see kergesti välja.
 • Kui hakkate pumpa kasutama 18-aastaselt, siis muutub peenis 2-3 cm. Kasutage seadet ettevaatlikult, vigastused ilmnevad igal viiendal juhul.

Massaažid ja harjutused

peenise massaaž laienemiseks

Treeningu abil saab teismelise seksuaalelundit suurendada. Regulaarne peenise venitamine toob kaasa 3-5 cm pikenemise Kui erektsiooni ajal iga päev peenist masseerida, muutub tulemus märgatavaks kuu aja pärast. Liikumine toimub alt üles - peate tugevalt hoidma kätt aluselt pea poole. Eksperdid ütlevad, et see tegevus on veidi valus.

Jelqing on iidne tehnoloogia, mis võimaldab suurendada peenise pikkust. Peenise tõmbamist raskuste abil tuleks teha iga päev 40-65 minutit. Kui kulutate vähem aega, pole tulemust.

 • Harjutus tehakse liikmele, kes on erutunud olekus.
 • Kui elund on ülekoormatud, võib tekkida probleeme kudede või veresoonte rebenemisega. Noores eas tekivad vigastused kogenematusest ja liigsest pingest.

Aga kuidas on operatsioonidega?

Kirurgilised erakliinikud reklaamivad üha enam teenuseid peenise kiireks suurendamiseks. Loomulikult peaksid teismelised valima elundite korrigeerimiseks ohutud meetodid - pikendaja ja massaaž.

Kirurgilist sekkumist ei tehta meestele, kes ei kannata patoloogiate ja ilmsete defektide all, mis nõuavad keerukaid skalpelliga manipuleerimisi.Isegi vanemate soovil ei tehta selliseid operatsioone ainult patsiendi soovil. Arst ütleb teile üksikasjalikult, milline on norm ja mitu sentimeetrit on teismelise normaalses seksuaalorganis.

peenise suurendamise pillid

Samuti võite soovitada poistel vitamiine võtta ja toitumist jälgida. Halbade harjumuste kuritarvitamine on kindel tee kehva tervise ja väiksema peenise poole. Vanemad peaksid last igati toetama, et vältida tõsiseid probleeme. Kui peenis ei kasva ja ilmnevad järgmised sümptomid, peate kiiresti pöörduma spetsialisti poole:

 • mehel on kitsad õlad ja lai vaagen;
 • poisil puudub erektsioon;
 • teismeline on rasvunud;
 • munandid on väikesed.

Kui jälgite hoolikalt oma tervist ja ei karda arstide juurde minna, saate parandada paljusid defekte, mis tuvastatakse täpselt noorukieas. Väike peenis noorukieas ei ole paanika põhjus, võimalik, et see on geneetika või pole veel aeg hämmastada sõpru "sõbra" mõõtmete ja seksuaalsete ärakasutamiste lugudega.